YETENEKLERİNLE

DEĞİŞİME KATIL,

DEĞER DEMİR'DE

SENDE

YERİNİ AL
Neden Değer Demir ?


Değer Çelik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş , sektörde tecrübemiz ve kalitemizle öne çıkan bir firma olarak faaliyet gösteriyoruz. Sağladığımız yüksek standartlar ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, sektörün öncü firmalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz. İşimize olan bağlılığımız ve çalışanlarımıza verdiğimiz değeri vurgulamak isteriz. Profesyonel ve dinamik ekibimizle, sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık bir çalışma ortamı sunuyoruz. Birlikte daha büyük başarılara imza atmayı hedefleyen, işbirliğine dayalı bir kurum kültürüyle çalışıyoruz.Ne Yapmak İstersin ?


Değer Demir'de eğitim  fırsatlarımız oldukça zengindir.

Lojistik ve Depolama, Satış ,Satınalma Finans, Muhasebe ERP yönetimi ve daha birçok departmanda profesyonel ekibimiz, sürekli öğrenmeyi ve gelişmeyi amaçlayan çalışma ortamımız ile birlikte kendinizi geliştirip bu alanlarda başarılı bir kariyer sahibi olabilirsiniz.

İş İlanları


 

Değer Demir Çalışanı Olmak


Demir çelik sektöründe lider konumda bulunan firmamızda çalışmayı seçmelisiniz çünkü biz sadece bir iş yerinden daha fazlasını sunuyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen dinamik iş ortamımızda, kendinizi sürekli olarak geliştirme fırsatı bulacaksınız. Şirket içi eğitim programlarımız, uzman ekibimizin deneyimi ve sektördeki seviyemiz sayesinde, kariyerinizdeki potansiyeli en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca, işbirliğine dayalı bir çalışma kültürüne sahibiz; bu da sizin fikirlerinizi paylaşmanızı, yaratıcılığınızı sergilemenizi ve gerçek anlamda değer katmanızı sağlar. Bizimle birlikte çalışarak, demir çelik endüstrisinin dönüşümüne katkıda bulunacak, sürdürülebilir çözümler üretecek ve kapsayıcı bir iş ortamında yer alacaksınız. Eğer geleceğe yön veren bir ekip içinde yer almak ve sektördeki en iyiye ulaşmak isterseniz, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 


Mezunlar ve Öğrenciler


Şirketimizdeki birçok çalışma pozisyonumuzla, zorlu bir ortamda çalışmak isteyen üniversite mezunları için çok çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Motive olmuş, hevesli ve gerçek iş dünyasını deneyimlemek isteyen öğrenciler arıyoruz. Değer Demir'de çalışmak, öğrencilere eğitimlerini pratikte uygulayabilecekleri ve geliştirebilecekleri bir yer sağlar.


Hoş geldiniz!


Biz, demir çelik sektöründeki liderliğimizle gurur duyan, inovasyonla şekillenen bir aileyiz. Burası sadece bir iş yerinden daha fazlasıdır; burası, fikirlerinizi paylaşabileceğiniz, yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ve sürekli olarak büyüme fırsatlarına sahip olabileceğiniz bir ortamdır.  Sizden gelecek yeni bakış açıları, enerji ve katkılarla, şirketimizin başarı hikayesine birlikte imza atacağımıza inanıyoruz. Ekip olarak, zorlukların üstesinden gelmek, yenilikçi çözümler üretmek ve hep birlikte büyümek için buradayız.  Yeni bir başlangıç yapmanızın getireceği heyecanı ve umudu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

 İş İlanları